Seks24 blog

Home

To menu | To search

Home › Nikt nie był w domu obok, ale kiedyś mój klucz pozwolić sobie do domu

Nikt nie był w domu obok, ale kiedyś mój klucz pozwolić sobie do domu

, 19:40 - Permalink

Nikt nie był w domu obok, ale kiedyś mój klucz pozwolić sobie do domu. Poszedłem do nory i usiadł na końcu kanapy. Zauważyłem moje dłonie były mokre od potu. Wtedy zdałem sobie sprawę, całe moje ciało. Byłem zły, zraniony i zdezorientowany. Byłem tak zdenerwowany całe moje ciało było w szarpnięciem.

Nie jestem pewien, jak długo siedział tam, kiedy usłyszałam przednie drzwi otwarte. Susan była pierwsza wejść do nory. Kiedy odwrócił się i nasze oczy się spotkały, to było to, łzy rozpoczął wylewanie i podskoczył i wpadł jej wyciągniętymi ramionami. Kay, Alex i James byli tuż za nią, czułem swoje ramiona wokół mnie i swoje ciała tam, aby mnie wspierać. body-1263068_1280.jpg Kay delikatnie pocierając jeden policzek i całując drugiej, "W porządku kochanie, jesteśmy tu dla Ciebie, kocham Cię, kochamy Cię. Cokolwiek to jest, będziemy mieli przez to razem ".

Susan całował moje zrywanych namoczone oczy i delikatnie pocałował mnie w usta. "Jesteś teraz w domu mój człowiek i cokolwiek jest nie tak będziemy mieli przez to razem." Spojrzałem w oczy Susan i starałem się mówić. Położyła mu palec do ust, "Później dziecko, mamy mnóstwo czasu. Teraz chcę, żebyś i Kay, aby przejść do jej sypialni i po prostu spędzić trochę kochającą razem, możemy porozmawiać później.

Kay wziął moją rękę, a ja za nią korytarzem do swojej sypialni. Tak szybko, jak byliśmy w pokoju zaczęła usunięcie moje ubrania. I zatrzymał ją i powiedział jej, że nie był pewien, czy było do seksu teraz. Uśmiechnęła się do mnie i powiedział: "Kochanie, to nie chodzi o seks, to jest o uzyskanie tak blisko, jak mogę się do człowieka, którego kocham. Kiedy oboje rozebrany i położyła się na boku i owinął ramiona wokół niej i spooned tak blisko, że czułem się jak byliśmy jedną.

I nawet nie pamiętam z zasypianiem, ale następną rzeczą czułem była miękka, ciepła dłoń pocierając plecy. Spojrzałem przez ramię, aby zobaczyć uśmiechniętą twarz Susan. "Obiad jest gotowy i dwa senne głowy trzeba wstać i przyjść zjeść. Jak przewrócił wzięła w swoje ręce i poprowadził nas z sypialni i do kuchni. Kay i ja byliśmy jedynymi, bez ubrania, ale nie wydaje się niepokoić nikogo, więc po prostu usiadł i zaczął cieszyć się dobrą kolację Susan przygotował dla nas.

Po obiedzie wszyscy rozbił się, by posprzątać kuchnię. Nie trwało to tylko kilka minut i tak szybko, jak byliśmy przez wszystkich z wyjątkiem Susan skierował się do nory. Do czasu, kiedy były osadzone Susan weszła z czterech kieliszków czerwonego wina. Każdy z nas wziął szklankę i rozsiadł się wygodnie i zrelaksowany przez kilka minut.

Każdy był bardzo spokojny, a ja wiedziałem, że muszę dostać to, co wydarzyło się w domu w otwartym terenie. "Patrzcie wszyscy, muszę to wszystko z mojego systemu. I może mieć pewne problemy coraz to bez płaczu, ale proszę pokrywa się ze mną. "