Seks24 blog

Home

To menu | To search

Home › Siedziałem obok Kay na kanapie

Siedziałem obok Kay na kanapie

, 19:41 - Permalink

Siedziałem obok Kay na kanapie. Poruszała się trochę bliżej i objęła mnie w pasie. Susan podeszła i usiadła po drugiej stronie z jej ramienia wokół moich ramionach. Alex i James wyciągnął fotele z przodu mnie i położył rękę na moim kolanie. couple-731890_1280.jpg Powiedziałem tak blisko, jak tylko mogłem, co mama i tata powiedział do siebie i stwierdziła, że ​​to wszystko zaczęło się rok temu. Najwyraźniej mieli bardzo aktywne życie seksualne w ich młodszych lat. Tato Mamo oskarżona o bycie nieostrożny i uzyskanie ciąży. Wydają się wiń mnie za to, że urodził się i zdaniem taty I zrujnował ich płci raz szczęśliwego życia i zaczęli żyć tym udawać, Pan i Pani sympatyczna para.

Susan powiedziała mama naprawdę postawić dobrą przód publicznie. Kilka razy byliśmy w sklepie, w którym pracowała ona objęła mnie. Była cała w uśmiechach i działała ona tak jak kocha nas wszystkich tak bardzo, ale potem Susan zauważyć, że byli tylko ich dom jednorazowo, w dniu, kiedy przeniósł się. Za każdym razem, każda z nich podjęła próbę rozpocząć rozmowę z nią, ona zawsze była w pośpiechu, aby przejść jakieś miejsce.

Z tego, co mama mówiła, wydaje tata ma romans ze dwadzieścia lat i mama o tym wie.

Alex poklepał mnie po kolanie "Tak, obawiam się, że jest prawdą, a co gorsza, obie prace w banku i zaraz będziemy w gorącej wodzie tam.

Zapytałem skąd wiedział, że. Powiedział mi, że to długa historia i nie warto powtarzać, ale po prostu wiem, że twoja mama miała rację o tym.

Susan miała bardzo poważny wyraz twarzy, kiedy powiedział mi: "Pete, zacznę od życzymy wszystkiego najlepszego, nawet nie bardzo szczęśliwe do tej pory. Czterech z nas mówił i zdecydowaliśmy, że to nie jest nasze miejsce, aby powiedzieć, co robić. Co mogę powiedzieć, że cię kocham, a ty masz w domu tutaj tak długo, jak chcesz. W pierwszej kolejności, masz więcej seksu właśnie tutaj, w każdej chwili, a mimo to chcesz go i wszyscy cieszyć się tym. Jednak główną rzeczą, którą mamy tutaj ludzie, którzy was miłują, tylko dla ciebie. Jesteś cudowny młody człowiek i ze swoją mama i tata cię traktuje się tak, jak tylko mówi mi, jak bardzo się mylą.

Wszyscy byli bardzo cicho na kilka minut, a następnie Alex wstał i powiedział: "Jak o odroczenie do sypialni, więc możemy dać Pete jedną ze swoich prezentów urodzinowych?" Każdy wstał i jestem pewien, że był zaskoczony patrzeć na moja twarz, ale po ich do sypialni.

Susan już arkusz winylowy na łóżku, więc wiedziałem, że będzie to czas mokre. Susan miała mnie leżał w samym środku łóżku, podczas gdy Alex, Susan i James usuwane. Jak tylko został rozstrzygnięty w Alex i James zaczął lizać i ssać moje palce, gdy Susan Kay zaczął lizać i ssać na moich bardzo twarde sutki. Mogłem poczuć przepływ krwi, a mój kutas zaczął wzrasta do okazji.

Kay przemieszczać i położył nogę na moim ciele, międzystrefowych mnie. Poruszała się w dół, aż jej pussy był przesadzony mojego twardego koguta. Kiedyś obie ręce trzymać poza jej cipki wargi i poczułem ciepły, złocisty płyn, kiedy uderzyła mojego fiuta i spływały wokół moich piłek

Zaczęła się w górę mojego ciała, nawilżające mnie swoim ciepłym moczem, jak ona przeniesiona. Zakryła brzuch potem przez moją klatkę piersiową i skończył z ostatnim mały tryskać w ustach. Była tak włączony, że gdy pchnęła jej mokrej cipki przed ustach, tylko zajęło kilka kino mojego języka na jej clit a ona odrzuciła głowę do tyłu i wydał z siebie krzyk, jak była w uścisku ogromnego orgazmu.